Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowcu

Spotkanie z rodzicami
wtorek, 27 stycznia 2015 16:54

Zapraszamy wszystkich rodziców(opiekunów prawnych) uczniów naszej szkoły na wywiadówkę śródroczną, która odbędzie się w czwartek - 29 stycznia 2015r. o godzinie 15 00.

 
Zabawa karnawałowa
piątek, 23 stycznia 2015 17:48
    17 stycznia 2015 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Żarnowcu odbyła się zabawa choinkowa dla uczniów naszej szkoły. Wszyscy uśmiechnięci i pięknie ubrani chętnie bawili się przy muzyce. W trakcie „choinki” dzieci wzięły udział w konkursie na najoryginalniejszy strój karnawałowy oraz mogły podziwiać występy taneczne, które przygotowała razem z uczniami z klasy VI b p. Mariola Miąsko. Natomiast rodzice ugościli swoje pociechy pysznym poczęstunkiem.

 
         


 
23.Finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy
niedziela, 18 stycznia 2015 19:2211.01.2015 roku po raz 23. zagrała WOŚP! Jak rok temu zbierano pieniądze dla najmłodszych i dla osób w podeszłym wieku, aby podtrzymać wysoki standard leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz zapewnić godną opiekę medyczną seniorom. Uczniowie naszej szkoły również i w tym roku brali udział w tej ogólnopolskiej akcji charytatywnej. Dziesięcioro wolontariuszy z klas 4-6 kwestowało na rzecz WOŚP. Każdy z nich miał identyfikator ze zdjęciem i numerem, który był zapisany na puszce kwestarskiej. Wśród wolontariuszy z naszej szkoły znalazły się następujące osoby: Paulina Rusek (kl. IVA), Amelia Kiełtyka (kl. IVA), Weronika Kłek (kl. VB), Kacper Wróbel (kl. VB), Anna Dziuba (kl. VA), Julia Mazurek (kl. VIA), Krzysztof Szwej (kl. VIA), Kinga Czech (kl. VIB), Wiktoria Stojek (kl. VIB), Jakub Szwej (kl. VIB). W sumie wszyscy zebrali 3123,08 zł (w całej Gminie Żarnowiec zebrano ponad 13000 zł). Najwięcej pieniędzy w puszce miał Krzysztof Szwej: 787 zł i 20 gr. Każdy z kwestujących musiał osobiście się rozliczyć z zebranych pieniędzy w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Żarnowcu, gdzie był sztab WOŚP. Tutaj też podziwialiśmy popisy taneczne i wokalne dzieci i młodzieży (także z naszej szkoły), oglądaliśmy krakowski kabaret, jasełka w wykonaniu najmłodszych, czyli przedszkolaków i paradę bajek przygotowaną przez gimnazjalistów. Podczas imprezy można było spróbować pysznych ciast, sałatek, pierogów i pasztecików. Ciasta, które cieszyły się dość dużym popytem, to „dar serca” naszych uczniów i ich rodziców. W tym roku ciasta na WOŚP upiekły: Anita Garbacz, p. Renata Chyla, p. Agnieszka Gabała, p. Urszula Czech, p. Agnieszka Schneider, p. Bożena Nowak, p. Beata Milejska i p. Monika Dudzińska. Całkowity dochód ze sprzedaży ciast zasilił również konto Fundacji WOŚP. Wszystkim serdecznie dziękujemy!!!


J. Gomułka

 
Wizyta świętego Mikołaja
sobota, 13 grudnia 2014 17:04

        5 grudnia w naszej szkole - zgodnie z tradycją - pojawił się św. Mikołaj .Na korytarzach słychać było  dzwoneczki , które pomagały zlokalizować miejsce ,gdzie  aktualnie rozdawał prezenty. Wszyscy uczniowie powitali  go bardzo entuzjastycznie. Dla każdej klasy znalazły się słodycze i upominki , które zostały uroczyście wręczone. Było dużo radości i uśmiechów .Przejęte i uradowane buźki dzieci potwierdzały , że ten wyjątkowy gość był bardzo niecierpliwie oczekiwany. Wszyscy uczniowie zapewniali , że byli grzeczni i zasłużyli na jego szczodrość . Na pożegnanie św. Mikołaj obiecał , że odwiedzi naszą szkołę za rok! Już na niego czekamy !


           

 
Mikołajki u maluchów
sobota, 13 grudnia 2014 17:01

     W dniu 05. 12. 2014r., o godz. 10.30 do Szkoły Podstawowej w Małoszycach przybył długo wyczekiwany Św. Mikołaj. Uczniowie przywitali go piosenką oraz wierszami. Dzieci zostały obdarowane wspaniałymi prezentami oraz robiły pamiątkowe zdjęcia z miłym gościem. Po godzinnej wizycie Św. Mikołaj opuścił mury naszej szkoły, gdyż miał odwiedzić jeszcze inne dzieci. Jeszcze raz bardzo dziękujęmy Mikołajowi i jego pomocnikom i zapraszamy za rok.

  
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 28