Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowcu

Spotkanie z rodzicami
wtorek, 15 listopada 2016 10:09

18 listopada o godzinie 15 00 rozpocznie się spotkanie z rodzicami/opiekunami prawnymi naszych uczniów.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.


W dniach 25.11.16, 28.11.16, 1.12.16 w naszej szkole odbędzie się ewaluacja zewnętrzna problemowa.

Wymaganie 2: Procesy edukacyjne są zorganizowane w sposób sprzyjający uczeniu się.


Obowiązkowo ankietowani będą rodzice uczniów klas V-VI naszej szkoły a rodzice uczniów klas I-III oraz IV na zasadzie dobrowolności.

Serdecznie zapraszamy


 
Dzień Niepodległości
wtorek, 15 listopada 2016 09:56

       10.11.2016r. świętowaliśmy w naszej szkole DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI. Oddaliśmy w ten sposób hołd tym wszystkim, którzy całe dziesięciolecia walczyli o wolność naszego kraju. Przez 123 lata zaborcy próbowali zniszczyć polską kulturę, język, religię. To dzięki patriotyzmowi naszych przodków przetrwały najważniejsze i najcenniejsze wartości. Dziś żyjemy w wolnej ojczyźnie i możemy bez przeszkód manifestować swój patriotyzm.

Uroczystą akademię dla naszej małej społeczności przygotowały klasy szóste. Pamięć minionych dni  i dumę z odzyskanej niepodległości przywoływały pięknie wyrecytowane wiersze i wspaniale zaśpiewane piosenki o tematyce patriotycznej. Deklamowano wiersze Jana Pawła II oraz Wisławy Szymborskiej. Poważny charakter  uroczystości podkreślały odświętne   stroje uczniów i dekoracja wykonana w barwach narodowych. Był to piękny dzień dla nas wszystkich oraz wspaniała lekcja patriotyzmu. 
Pasowanie na ucznia w filii w Małoszycach
wtorek, 08 listopada 2016 10:15

           W dniu 17 października 2016r. odbyło się w Szkole Podstawowej w Małoszycach uroczyste ślubowanie na ucznia kl. I. Do pasowania przystąpiło 13 uczniów: 5 dziewczynek i 8 chłopców. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście. Uczniowie zaprezentowali program słowno- muzyczny. Pani Dyrektor Joanna Stojek dokonała aktu pasowania. W nagrodę uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki „rogi obfitości” ufundowane przez rodziców. Po uroczystości wszyscy uczniowie, zaproszeni goście, nauczyciele i rodzice uczestniczyli w słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców.
 
XVII Świętokrzyski Pieszy Rajd Pielgrzymkowy
wtorek, 11 października 2016 08:58W dniu 24.09.2016r. młodzież Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum wzięła udział w XVII Świętokrzyskim Pieszym Rajdzie Pielgrzymkowym na Święty Krzyż. Młodzi pielgrzymi entuzjastycznie nastawieni pokonali szlak ,mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Uwieńczeniem pielgrzymki była uroczysta Msza Święta celebrowana przez biskupa kieleckiego Jana Piotrowskiego, w trakcie której mogliśmy oddać pokłon relikwiom drzewa Krzyża Świętego. Po zwiedzeniu klasztoru świętokrzyskiego usatysfakcjonowani wyjazdem wróciliśmy do domu z uśmiechami na twarzach. Organizatorem wyjazdu na rajd była pani Elżbieta Ciapa. 
Spotkanie z rodzicami
sobota, 17 września 2016 10:40

         Dnia 20 września 2016r. o godzinie 14 30 odbędzie się spotkanie z rodzicami/opiekunami uczniów Szkoły Podstawowej im. JP II w Żarnowcu.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 38